Kariéra

Operátor/KA logistiky - dlouhodobá brigáda na DPP

Operátor logistiky

Náplní práce je kromě balení a expedice zásilek také naskladňování a závoz zboží po Praze (a okolí) včetně jednoduché práce s počítačem. Pokud máte řidičák sk. B a nebojíte se práce, ozvěte se nám na email miroslav.stufka@ventishop.cz a ostatní vás naučíme.

Požadujeme:

  • Zodpovědnost
  • Pečlivost
  • Chuť pracovat
  • Schopnost fyzické práce
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vlastní auto velkou výhodou!

Nabízíme:

  • Fixních 130 Kč/h dle dohody je možné vyplácet denně, týdně, měsíčně
  • Práci v Praze (Praha Libeň)
  • V případě používání vlastního auta poskytujeme velkorysé náhrady za každý ujetý kilometr

Práce je na 1-3 pracovní dny v týdnu podle vašich možností (cca. 13:00 - 17:00; budete se střídat s našimi současnými brigádníky na stejné pozici). Máme zájem o dlouhodobou spolupráci - minimálně několik měsíců. Práce je vhodná pro studenty, pokud to jejich rozvrh dovolí. V případě dotazů pište na miroslav.stufka@ventishop.cz.

Specialista/KA internetového prodeje

Manažer internetového prodeje, vedoucí směny

Rozmanitá práce většinou u počítače v našich prostorách v Praze Libni od 9 do 17.

Náplň práce:

  • Zákaznická podpora na telefonu a emailu
  • Zpracovávání cenových nabídek
  • Řízení denního provozu e-shopu, schopnost zastat práci za skladníka/expedienta
  • Plánování směn skladníkům
  • Přidávání, úprava produktů v internetovém obchodu, tvorba obsahu

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost
  • Schopnost práce s počítačem - Word, Excel, E-mail, Google
  • Schopnost se rychle učit
  • Kladný vztah ke kutilství, elektrikařině či vzduchotechnice velkou výhodou, nikoliv však podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Dynamiku malé rozvíjející se firmy
  • Neformální pracovní prostředí
  • Volno ve státní svátky a o víkendech
  • Flexibilitu
  • Vhodné pro absolventy