Práce ve Ventishopu

Do našeho týmu se sídlem v Praze Vysočanech hledáme posily na různé pozice. Jste-li pracovitý, spolehlivý a hledáte slušnou práci, napište nám na miroslav (tečka) stufka (zavináč) ventishop (tečka) cz.

Aktuálně nabízené pozice:

Expedient/skladník - brigáda, Praha Vysočany

O nás

Jsme obchodní firma sídlící v Praze Vysočanech. Prodáváme specializovaný sortiment pro vzduchotechniku. Jsme na trhu přes 6 let, daří se nám a rosteme. Zakládáme si na precizní zákaznické péči a lidskosti. Jsme Ventishop.

Náplň práce:

  • Balení zásilek
  • Příjem, výdej zboží
  • Závoz zboží po Praze a okolí
  • Drobná výroba (stříhání / řezání hadic, potrubí či filtrů)
  • Běžná práce na skladě: štítkování produktů, organizace zboží do regálů, úklid, apod.

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, pečlivost
  • Základní práce na PC
  • Chuť pracovat
  • Schopnost fyzické práce
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí, férový přístup
  • Práce 2-3 dny v týdnu, 4/6/8 hodin. Lze domluvit.
  • 180 / hod
  • Práce v Praze Vysočanech (ul. K Žižkovu)
  • Možnost karierního růstu

V případě zájmu zašlete životopis na miroslav (tečka) stufka (zavináč) ventishop (tečka) cz. Těšíme se na vás.